استانداری گلستان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > اولین هدیه خانواده بزرگ مد و لباس کشور تقدیم هموطنان آسیب دیده گلستان خواهد شد
صفحه نخست > اخبار / اخبار زنان و خانواده استان / اخبار زنان و خانواده ادارات / اخبار ویژه / گالری تصاویر > اولین هدیه خانواده بزرگ مد و لباس کشور تقدیم هموطنان آسیب دیده گلستان خواهد شد

اولین هدیه خانواده بزرگ مد و لباس کشور تقدیم هموطنان آسیب دیده گلستان خواهد شد


7 فروردین 1398. نويسنده: نصرتی

اولین هدیه خانواده بزرگ مد و لباس کشور تقدیم هموطنان آسیب دیده گلستان خواهد شد

دبیر کارگروه مد و لباس کشور ضمن همدردی با آسیب دیدگان حادثه سیل در استان گلستان و سراسر کشور از ارسال ٣٠٠ دست مانتو نو برای این عزیزان در استان گلستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، حمید قبادی ضمن اشاره به اتفاقات ناگوار و سیل ویرانگر چند روز اخیر شمال کشور و  جان باختن تعدادی از هموطنان بی پناهمان در شهر شیراز، اظهار کرد: مصیبت سیل و زلزله زمانی مضاعف است که بی توجه از کنار آن بگذریم، درس نگیریم و بی اعتنا عبور کنیم. انفاق و همراهی با آسیب دیدگان در این حوادث راهی است که خداوند متعال در پیش روی ما نهاده است .
وی ادامه داد: اظهار  همدردی کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم ، اما سیل کمک هایمان می تواند، تسکینی بر دردهای این سیل ناگوار باشد .
حمید قبادی در پایان، افزود: بزودی کاروانی از محبت هنرمندان مد  و لباس کشور به همراه حداقل ۳۰۰ دست لباس به عنوان اولین هدیه خانواده بزرگ مد و لباس کشور تقدیم هموطنان آسیب دیده گلستان خواهد شد.
یادآوری می شود، آمادگی برای ارسال تعداد بیشتری لباس از سوی طراحان و تولیدکنندگان عزیز مد و لباس اعلام شده است که تعداد و زمان ارسال آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

بازگشت