استانداری گلستان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > مشاغل خانگی ظرفیت بالایی در تقویت تولید و اشتغال دارند
صفحه نخست > اخبار / اخبار زنان و خانواده استان / اخبار ویژه / گالری تصاویر > مشاغل خانگی ظرفیت بالایی در تقویت تولید و اشتغال دارند

مشاغل خانگی ظرفیت بالایی در تقویت تولید و اشتغال دارند


22 شهریور 1399. نويسنده: نصرتی

الهه غیناقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در دیدار با فرماندار شهرستان مینودشت، با بیان اینکه مشاغل خانگی ظرفیت بالایی در تقویت تولید و اشتغال دارند، خواستار توجه ویژه جهت رفع موانع کسب و کار بانوان کارآفرین شد.

غیناقی در این جلسه با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ کارآفرینی با استفاده از مهارت و دانش افراد، تصریح کرد: ایجاد و تقویت بحث فرهنگ‌سازی اشتغال، نقش مهمی در توسعه بیش از پیش حوزه کار و کارآفرینی ایفا می‌کند.

وی در ادامه، ظرفیت فرهنگ و هنرهای بومی شهرستان مینودشت را غنی دانست و بیان کرد: هر چه فضای کسب و کار پايدار در جامعه بیشتر فراهم باشد، بيانگر پویایی بيشتر آن جامعه براي آبادانی و توسعه در عرصه‎های مختلف است.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری در این دیدار، اجرای طرح های "مهریار" ، "تکاپو" ، اشتغال خانگی و ارائه تسهیلات کرونا به بانوان را در شهرستان مینودشت مورد بررسی قرار داد.

در این دیدار که معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز حضور داشت، از ظرفیت خوب همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی با حوزه بانوان در اجرای طرح های مذکور تقدیر شد.

 

 


بازگشت